Zobrazuje sa mi chyba HDCP

HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) je systém určený na ochranu digitálneho obsahu pred neoprávneným kopírovaním.

Aby ste mohli pozerať HBO Max, vaša zostava (zariadenia, káble, adaptéry a softvérové ovládače) musí byť kompatibilná s HDCP 2.1+. Ak vaše zariadenia nie sú kompatibilné s HDCP 2.1+, namiesto spustenia titulu sa vám zobrazí chyba HDCP.

Čo robiť

Vyberte zariadenie, ktoré používate:

Televízor, telefón alebo tablet

Ak sa zobrazuje chyba HDCP, vyskúšajte tieto kroky:

 1. Ak používate prehrávač streamovaných médií (napríklad Apple TV), odpojte zariadenie, minútu počkajte a znova ho zapojte. Následne otvorte aplikáciu HBO Max a skúste znova prehrať video.
 2. Odpojte a znova pripojte oba konce kábla HDMI.
 3. Skúste použiť iný kábel HDMI 2.0+.
 4. Skúste zameniť konce kábla HDMI.
 5. Skúste na televízore použiť iný port HDMI.
 6. Obíďte prijímač alebo stereo zariadenie pripojením streamovacieho zariadenia priamo k televízoru.

Ak sa vám stále zobrazuje chybové hlásenie HDCP, skontrolujte, či sú všetky komponenty zostavy zariadenia (vrátane set-top boxov, káblov, adaptérov, televízora alebo monitora a zvukového zariadenia) kompatibilné s HDCP 2.1+ (na prehrávanie titulov v 4K HDR je potrebný HDCP 2.2). Ďalšiu pomoc pri používaní zariadenia nájdete v dokumentácii k vášmu zariadeniu alebo sa obráťte na zákaznícku podporu k vášmu zariadeniu.

Počítač

Ak sa zobrazuje chyba HDCP, vyskúšajte tieto kroky:

 1. Skontrolujte, či je pre váš prehliadač k dispozícii aktualizácia. Ak chcete zistiť, ako postupovať, vyhľadajte na internete položku aktualizovať + názov prehliadača (napr. „aktualizovať prehliadač Chrome“). Pozrite si časť Podporované prehliadače.
 2. Zakážte doplnky a prídavné moduly prehliadača. Potom, pred opätovným pokusom o prehrávanie videa, zatvorte a znovu otvorte prehliadač.
 3. Ak má váš počítač viacero monitorov, skúste HBO Max streamovať na hlavnom z nich.
 4. Vyskúšajte kroky na stránke Vyrovnávacia pamäť a pozastavovanie.
 5. Skúste použiť iný prehliadač.

Ak sa vám stále zobrazuje chybové hlásenie HDCP, skontrolujte, či sú vaše adaptéry, grafická karta, softvér, ovládače, video káble a monitory kompatibilné s HDCP 2.1+.