h1>Často kladené otázky o Warner Bros. Discovery

Spoločnosti WarnerMedia a Discovery sa zlučujú do jednej spoločnosti s názvom Warner Bros. Discovery. Tu je niekoľko odpovedí na otázky, ktoré by vás mohli zaujímať:

Čo je Warner Bros. Discovery?

Warner Bros. Discovery je úplne nová mediálna spoločnosť pôsobiaca v zábavnom priemysle. Svojmu publiku ponúka najrozmanitejšie a najkomplexnejšie portfólio obsahu, značiek a programov vrátane televíznej produkcie, filmov, streamovacích platforiem a hier. Spoločnosť spája prémiový zábavný, športový a spravodajský obsah spoločnosti WarnerMedia s reality show, dokumentárnym a športovým obsahom od spoločnosti Discovery.

Zmenia sa ceny?

V predplatnom HBO Max ani vo fakturácii nedôjde k žiadnym okamžitým zmenám. Sme na začiatku nového dobrodružstva a zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne informácie o cenách. O prípadných budúcich zmenách cien vás budeme vopred informovať. Všetky novinky sa v najbližších mesiacoch dozviete práve tu.

Zlúči sa HBO Max a discovery+ do jedného balíčka?

Naše dobrodružstvo je ešte na začiatku, avšak usilovne pracujeme na ponuke, ktorá poteší fanúšikov oboch streamovacích platforiem. V tejto chvíli nemáme k dispozícii žiadne informácie o balíčku. Všetky novinky sa v najbližších mesiacoch dozviete práve tu.

Bude obsah discovery+ k dispozícii na HBO Max?

V knižniciach obsahu HBO Max a discovery+ nedôjde k žiadnym okamžitým zmenám. Po zlúčení našich dvoch spoločností do spoločnosti Warner Bros. Discovery začneme pracovať na novej ponuke, ktorá poteší fanúšikov oboch streamovacích platforiem. Všetky novinky sa v najbližších mesiacoch dozviete práve tu.

Bude k dispozícii nová aplikácia spoločnosti Warner Bros. Discovery?

Sme na začiatku nového dobrodružstva, ktorého súčasťou môže byť aj kombinovaná aplikácia discovery+ a HBO Max. V aplikáciách HBO Max a discovery+ zatiaľ nedôjde k žiadnym okamžitým zmenám. O prípadných budúcich zmenách produktu vás budeme vopred informovať. Všetky novinky sa v najbližších mesiacoch dozviete práve tu.

Čo sa stane, ak si predplatím HBO Max aj discovery+?

V predplatnom HBO Max a discovery+ ani vo fakturácii nedôjde k žiadnym okamžitým zmenám. Po zlúčení našich dvoch spoločností do spoločnosti Warner Bros. Discovery začneme pracovať na nových ponukách. O všetkých budúcich zmenách a možnostiach vás budeme informovať. Ak budete mať v budúcnosti dodatočné otázky, tu sa dozviete o všetkých novinkách.

Musím ako existujúci predplatiteľ HBO Max niečo urobiť?

Nie, nemusíte urobiť vôbec nič. V predplatnom HBO Max ani vo fakturácii nedôjde k žiadnym okamžitým zmenám. Sme na začiatku nového dobrodružstva a o všetkých budúcich zmenách a ponukách vás budeme informovať. Ak budete mať v budúcnosti dodatočné otázky, tu sa dozviete o všetkých novinkách.

Kde môžem získať ďalšie informácie o spoločnosti Warner Bros. Discovery?

Všetky novinky sa v najbližších mesiacoch dozviete práve tu.