Streamovanie na nadmernom počte zariadení

K službe HBO Max sa môžete prihlásiť na rôznych zariadeniach, ale počet súčasných streamov je z bezpečnostných dôvodov obmedzený.

Čo môžete urobiť

Ak dostávate správu, že streamujete na veľkom množstve zariadení, urobte toto:

 1. Prihláste sa do HBO Max na telefóne, tablete alebo počítači.
 2. Vyberte svoj profil (vpravo hore) a potom vykonajte jeden z týchto postupov:
  • Telefón alebo tablet: Kliknite na ikonu Nastavenia (ozubené koleso, vpravo hore), potom kliknite alebo prejdite na možnosť Zariadenia a kliknite na možnosť Spravovať zariadenia (ak je k dispozícii).
  • Počítač: Vyberte možnosť Nastavenia, prejdite nadol na položku Zariadenia a vyberte možnosť Spravovať zariadenia.
 3. V časti Iné zariadenia sa zobrazí zoznam zariadení, ktoré ste naposledy použili. (Zariadenia môžu spravovať iba profily dospelých používateľov.)
  Dôležité
  Ak nepoznáte niektoré zariadenie, pozrite si časť Zastavte nechcené používanie vášho účtu.
 4. Pozrite si všetky zariadenia, ktoré boli použité ako posledné.
 5. Ak chcete spustiť streamovanie na inom zariadení, musíte zastaviť streamovanie na zariadení, ktoré bolo nedávno použité. Ak zastavíte streamovanie na zariadení, možno budete musieť počkať niekoľko minút, kým budete môcť spustiť streamovanie na inom zariadení.

Môžete sa rozhodnúť odhlásiť sa z jedného alebo viacerých zariadení. Ak chcete zistiť viac, pozrite si Odhlásenie sa z iného zariadenia.

E-mail a heslo vášho účtu by ste nemali zdieľať s nikým mimo vašej domácnosti. Ak máte podozrenie, že sa váš účet používa bez vášho povolenia, prečítajte si časť Zastavte nechcené používanie vášho účtu.