Navigácia v aplikácii HBO Max

Domovská obrazovka

Pri prvom otvorení aplikácie HBO Max sa dostanete na domovskú obrazovku. Tu nájdete odporúčané seriály a filmy, ako aj zoznam Pokračovať v sledovaní, odporúčania (Pre vás) a Môj zoznam.

Detské profily
Ak chcete vedieť viac o používaní Domovskej obrazovky v detskom profile navštívte sekciuDetské profily a rodičovská kontrola.

Na domovskú stránku sa dostanete takto:

  • Televízor: Prejdite doľava a vyberte ikonu Domov (dom).
  • Počítač: Vyberte ikonu Ponuka (3 vodorovné čiary) a potom možnosť Domov.
  • Telefón alebo tablet: Kliknite na ikonu Domov (dom).

Pre vás (odporúčania)

„Pre vás“ je sekcia na domovskej obrazovke s odporúčaniami programov a filmov na základe toho, čo ste pozerali v minulosti (len profily dospelých). Buď môžete niečo z tohto zoznamu začať pozerať hneď, alebo si môžete pridať odporúčaný seriál alebo film do zoznamu Môj zoznam a pozrieť si ho neskôr.

Prezerať

Ak si nie ste istí, čo chcete pozerať, vyberte ikonu Prechádzať (3 vodorovné čiary).

Tu si môžete prezerať Originals, novinky (Práve pridané) a podľa žánra (napr. Akčné alebo Komédie). Po výbere žánra môžete výsledky zúžiť výberom z horizontálnej ponuky (napr. Odporúčané, Práve pridané). Napríklad v ponuke Prezerať si môžete vybrať Komédie a potom Seriály a zobraziť všetky komediálne seriály.

Ak je práve aktívnym profilom detský profil, môžete prezerať aj Podľa vekovej skupiny (napr. 10 – 12 rokov), Práve pridané, Animované alebo Podľa postavičiek.

Vyhľadávanie

Ak viete, čo chcete pozerať, môžete použiť funkciu Hľadať. Vyberte ikonu Hľadať (lupa) a zadajte názov seriálu, filmu alebo epizódy,meno režiséra, scenáristu, postavu, značku (napr. HBO alebo DC), žáner alebo herca či herečku. Počas zadávania sa začnú zobrazovať zhody. Výsledky vyhľadávania obsahujú iba seriály a filmy, ktoré sa dajú pozerať v práve vybranom profile. Ďalšie informácie nájdete v časti Prehliadať a hľadať.

Neviete sa rozhodnúť, ktorú epizódu si pozrieť? Ak chcete prehrať náhodnú epizódu, nájdite si seriál, ktorý sa vám páči, a potom na stránke s popisom seriálu vyberte možnosť Náhodný výber. Funkcia Náhodný výber je k dispozícii pri vybraných seriáloch (napr. kreslené seriály a sitkomy) v počítačoch a niektorých televíznych zariadeniach. Sledujte novinky týkajúce sa pridania funkcie Náhodný výber do viacerých zariadení.

Profil

Výberom ikony profilu môžete prepínať, pridávať alebo spravovať profily. V profile máte tiež prístup k položkám Môj zoznam (Môj zoznam a Pokračovať v sledovaní). Vaše predplatné (fakturačné údaje), rodičovská kontrola a účet sú k dispozícii v Nastaveniach.

Hubs

Hubs umožňujú prezeranie programov a filmov jednej značky, napr. HBO alebo DC.