Каде е достапна услугата HBO Max?

Еве каде е достапен HBO Max:

Европа

Исландски Острови, Андора, Босна и Херцеговина, Бугарија, Канарски Острови, Сеута, Хрватска, Чешка Република, Данска, Фарски Острови, Финска, Гренланд, Унгарија, Мадеира, Мелила, Молдавија, Црна Гора, Холандија, Северна Македонија, Норвешка, Полска, Португалија, Романија, Србија, Словачка, Словенија, Шпанија, Свалбард и Јан Мајен, Шведска

Латинска Америка и Кариби
  • Латинска Америка: Аргентина, Белизе, Боливија, Бразил, Чиле, Колумбија, Костарика, Еквадор, Ел Салвадор, Гватемала, Гвајана, Хондурас, Никарагва, Панама, Парагвај, Перу, Суринам, Уругвај, Венецуела
  • Кариби: Ангвила, Антигва и Барбуда, Аруба, Бахами, Барбадос, Британски Девствени Острови, Кајмански Острови, Курасао, Доминика, Доминиканска Република, Гренада, Хаити, Јамајка, Монсерат, Свети Китс и Невис, Света Луција, Свети Винсент и Гренадини, Тринидад и Тобаго, Туркс и Каикос
Северна Америка

Мексико, Соединетите Американски Држави (вклучувајќи ги Американска Самоа, Гуам, Северните Маријански Острови, Порторико и Девствените Острови на САД)

HBO Max ќе биде достапен во повеќе земји во иднина. Следете нè за повеќе информации. Сакате HBO Max во вашата земја или регион? Известете нè!

Порака HBO Max не е достапен

Ако се наоѓате во земја или регион наведени погоре, видете ја пораката HBO Max не е достапен.

Дали можам да гледам дури патувам?

За да дознаете што можете да гледате и каде, видете Гледајте HBO Max додека патувате.