Bezplatné zkušební období HBO Max – otázky a odpovědi

Tady je několik často kladených otázek a odpovědí:

Nabízíte možnost bezplatného zkušebního období?

Většina poskytovatelů HBO Max nenabízí bezplatné zkušební období novým předplatitelům. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci.

Během bezplatného zkušebního období můžete sledovat online cokoli z HBO Max. Pokud se vám HBO Max líbí, nemusíte dělat nic a vaše předplatné se bude automaticky obnovovat každé zúčtovací období, dokud ho nezrušíte.

Mám nárok na bezplatné zkušební období?

Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte podmínky pro jeho získání při registraci. Některé propagační nabídky jsou například dostupné pouze novým předplatitelům HBO Max.

Jak dlouho zkušební období trvá?

Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte jeho délku při registraci.

Kdy a jak mi bude stržena platba?

Při zahájení bezplatného zkušebního období musíte mít vyplněný způsob platby, abyste mohli po skončení zkušebního období v předplatném pokračovat. První platba vám bude stržena den předtím, než skončí vaše zkušební období (to se může lišit podle toho, jaký poskytovatel vám HBO účtuje).

Po bezplatném zkušebním období se vám předplatné každé zúčtovací období automaticky obnoví, dokud ho nezrušíte. Aby vám nebylo účtováno další zúčtovací období, musíte předplatné zrušit alespoň 24 hodin před datem dalšího vyúčtování.

Něco vám není jasné? Projděte si naše Otázky a odpovědi k fakturaci.

Proč mi byla stržena platba za bezplatné zkušební období?

Platbu po zahájení bezplatného zkušebního období jsme vám mohli strhnout z těchto důvodů:

  • Součástí nabídky není bezplatné zkušební období.  Pokud není bezplatné zkušební období součástí předplatného nebo propagační nabídky, bude vám platba za HBO Max stržena při registraci. Bezplatné zkušební období nebylo součástí nabídky, když jste si HBO Max předpláceli v obchodě s aplikacemi nebo na stránce HBOMax.com.
  • Nemáte nárok na bezplatné zkušební období.  Pokud je u vašeho předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte podmínky pro jeho získání při registraci. Některé propagační nabídky jsou například dostupné pouze novým předplatitelům HBO Max. Pokud se domníváte, že jsme vám platbu strhnout neměli, obraťte se na poskytovatele, který vám HBO účtuje (viz článek Kdo mi vystavuje fakturu níže).
  • Blokace z důvodu ověření.  Nestržená platba je pravděpodobně zablokovaná z důvodu ověření. Blokaci z důvodu ověření provádíme, abychom ověřili, že je váš způsob platby platný a platbu bude možné v budoucnu úspěšně strhnout (po skončení bezplatného zkušebního období).
    Blokace z důvodu ověření je dočasná a měla by se uvolnit do 7–10 dnů (doba se liší podle finanční instituce). Blokace z důvodu ověření není platba, ale může ovlivnit váš disponibilní zůstatek. .Chcete-li zjistit, kdy bude blokace z důvodu ověření zrušena a kdy bude blokovaná částka přičtena zpět k vašemu disponibilnímu zůstatku, obraťte se na svou finanční instituci.
Kdo mi vystavuje fakturu?

Pokud chcete zjistit, kdo vám vystavuje fakturu, postupujte následovně:

  • Telefon nebo tablet:  Otevřete HBO Max a klikněte na svůj profil (vpravo nahoře). Poté klikněte na ikonu Nastavení (ozubené kolečko vpravo nahoře) a klikněte nebo přejděte na položku Předplatné.
  • Počítač:  Přejděte na stránky HBOMax.com a přihlaste se (pokud je to zapotřebí). Poté zvolte svůj profil (vpravo nahoře), Nastavení a poté vyhledejte možnost Předplatné.
  • Televizní zařízení:  Otevřete HBO Max, vyberte ikonu Nastavení (ozubené kolečko vlevo dole) a poté vyberte možnost Účet.
  • HBOMax.com/account:  Přihlaste se ke svému účtu na stránce HBOMax.com/account.
  • Výpis z bankovního účtu:  Vyhledejte na výpisu platbu za předplatné HBO Max. (Pokud je vaše předplatné součástí televizního balíčku nebo mobilního tarifu, nemusí být HBO Max účtováno samostatně.)
Jak zruším zkušební období?

Aby vám nebylo účtováno další zúčtovací období, musíte předplatné zrušit alespoň 24 hodin před skončením bezplatného zkušebního období. Ve sledování online můžete pokračovat až do konce zkušebního období, i když ho zrušíte dříve.

Máte nějaké další otázky?