За што ти е потребна помош?
Регистрација и најава
Теми
Начини на кои може да нè контактираш
Препорачано
Е-пошта
Не ти се брза? Прати ни е-пошта во секое време
Испрати е-пошта до поддршката за корисници
close
Испрати е-пошта до поддршката за корисници
Испрати ни е-пошта
Не заборавај да ја додадеш podporastrankam@hbomax.com во твојот адресар за да го добиеш нашиот одговор.
Дали плаќате на различна компанија?  Добијте помош на Промени претплата
Неважечка reCaptcha.
Со поднесување на твојата е-пошта, се согласуваш со Условите за користење и потврдуваш дека ја прочита нашата Политика за приватност.
Разговор
Побарај помош веднаш—на многу лесен начин!
пон. - пет.: 09:00 - 17:45
close
Корисничката поддршка на HBO Max денес не работи повеќе. Обиди се повторно утре или избери ја опцијата „Испрати ни е-пошта“ подолу.
Испрати ни е-пошта
Со нетрпение очекуваме да ти помогнеме!
Избери тема
close