Seriály a filmy – otázky a odpovědi

Co je na HBO Max nového?
  • Otevřete HBO Max a prohlédněte si řádky na domovské obrazovce.
  • Otevřete nabídku Procházet a vyberte možnost Nově přidáno.
  • Přihlaste se k odběru novinek prostřednictvím e-mailu (v Nastavení) a budete dostávat doporučení nových pořadů a filmů.
Jak často se programová nabídka HBO Max aktualizuje?

Nové filmové hity a epizody přidáváme v průběhu celého roku. A samozřejmě máme k dispozici i starší epizody, pokud si chcete dát seriálový maraton.

Chcete-li se podívat na novinky, otevřete nabídku Procházet a vyberte možnost Nově přidáno. Můžete také otevřít nabídku Procházet, tam vybrat položku Seriály nebo Filmy a z vodorovné nabídky vybrat položku Nově přidáno.

Mohu procházet nebo vyhledávat jednu značku?

Ano. Díky Hubs můžete procházet seriály a filmy konkrétní značky, například HBO nebo DC.

Jak zobrazit HBO Max Hubs:

  • Na domovské obrazovce přejděte na řádek Hubs.
  • TV: Přejděte doleva a vyberte ikonu Hubs (mřížka).
  • Telefon, tablet nebo počítač: Vyberte ikonu Nabídka (3 vodorovné čáry) a přejděte dolů na položku Hubs (v dolní části nabídky).

Můžete také vyhledávat seriály a filmy jedné značky nebo z jednoho Hubu. Například můžete vyhledat „Warner Bros“ a zobrazit si tak pořady a filmy společnosti Warner Bros.

Můžu sledovat pořady HBO, když je vysílají v televizi?

Většina nových pořadů a filmů je k dispozici ke sledování na HBO Max v okamžiku, kdy mají premiéru na HBO. Pořady a události HBO, které se vysílají živě, je ale nutné pro HBO Max nejprve připravit a to může chvíli trvat. Takový obsah je obvykle k dispozici do 24 hodin od původního vysílání.

Co jsou Max Originals?

Max Originals jsou původní seriály a filmy produkované pro HBO Max. Chcete-li procházet Max Originals, otevřete nabídku Procházet a vyberte Originals. Můžete také vybrat ikonu Hledat (lupa) a zadat „Max Originals“.

Můžu sledovat pořady, když jsem offline?

Ano, pořady a filmy si můžete stáhnout a sledovat je později, když jste offline. Sledovat HBO Max tak můžete, i když nemáte připojení k síti. Většinu pořadů z nabídky lze stáhnout. Chcete-li se dozvědět víc, přečtěte si článek Stahování pořadů a filmů.

Jak vyhledám pořady a filmy ze své země a z jiných zemí?

Chcete-li zobrazit pořady a filmy ze svého regionu, otevřete nabídku Procházet a vyberte možnost Místní produkce.

Chcete-li zobrazit pořady a filmy z ostatních zemí, otevřete nabídku Procházet a vyberte možnost Zahraniční. V kategorii Zahraniční najdete tituly z ostatních zemí, včetně uznávaných původních seriálů z HBO Latin America, HBO Asia a HBO North America.

Proč není seriál nebo film k dispozici?

Některé pořady a filmy jsou k dispozici pouze po omezenou dobu. Snažíme se poskytovat co nejširší nabídku a budeme na naši streamovací platformu přinášet kvalitní pořady i dál.

Pokud není epizoda seriálu k dispozici, projděte si článek Chybějící epizoda na HBO Max.

Jsou na HBO Max pořady a filmy pro děti?

Ano. Chcete-li se podívat na nabídku pro děti, přejděte na stránku Pro celou rodinu nebo v aplikaci HBO Max otevřete nabídku Procházet a poté vyberte možnost Pro celou rodinu. V sekci Pro celou rodinu můžete procházet podle věkové skupiny (2–5 let, 6–9 let, 10–12 let a 13+ let), filtrů Nově přidáno, Animované nebo procházet podle postav.

Můžete si také vytvořit až 5 profilů, včetně profilů pro děti s rodičovskou kontrolou, která omezuje, jaký obsah může dítě sledovat. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si článek Dětské profily a rodičovská kontrola.

Jak funguje věkové omezení pořadů a filmů?

Věkové omezení ukazuje, pro jaké věkové skupiny jsou epizody a filmy na HBO Max vhodné. Věkové omezení epizody nebo filmu se zobrazuje:

  • Na stránce s podrobnostmi o epizodě nebo filmu.
  • V levém horním rohu při prvním spuštění přehrávání epizody nebo filmu.

Chcete-li omezit pořady a filmy, které může vaše dítě sledovat, přečtěte si článek Dětské profily a rodičovská kontrola.

Můžu si pořady koupit k jednorázovému zhlédnutí?

Ne. HBO Max v současné době nenabízí pořady ani události k jednorázovému zhlédnutí.