Otázky a odpovede k programom a filmom

Čo je nové na HBO Max?
  • Otvorte HBO Max a prechádzajte kategóriami na domovskej obrazovke.
  • Otvorte ponuku Prehliadať a vyberte možnosť Práve pridané.
  • Prihláste sa na odber e-mailových aktualizácií (v Nastaveniach) a dostávajte odporúčania na nové programy a filmy.
Ako často sa aktualizuje ponuka HBO Max?

Nové filmové hity a epizódy sa pridávajú počas celého roka. Na seriálové maratóny sú, samozrejme, k dispozícii aj staršie epizódy.

Ak chcete vidieť novinky, otvorte ponuku Prehliadať a zvoľte možnosť Práve pridané. Môžete tiež otvoriť ponuku Prehliadať a vybrať voľbu Seriály alebo Filmy a následne z horizontálnej ponuky vybrať možnosť Práve pridané.

Môžem prezerať alebo vyhľadávať jednu značku?

Áno. Hubs umožňujú prezeranie programov a filmov jednej značky, napr. HBO alebo DC.

Zobrazenie HBO Max Hubs:

  • Na domovskej obrazovke prejdite na riadok Hubs.
  • Televízor: Prejdite doľava a vyberte ikonu Hubs (pozdĺž ľavého okraja).
  • Telefón, tablet alebo počítač: Vyberte ikonu Ponuka (3 vodorovné čiary) a prejdite na položku Hubs (v spodnej časti ponuky).

Programy a filmy jednej značky alebo Hubu môžete tiež vyhľadávať. Môžete napríklad vyhľadať „Warner Bros“ a zobraziť seriály a filmy z produkcie Warner Bros.

Môžem pozerať programy HBO počas ich vysielania v televízii?

Väčšina nových programov a filmov z dielne HBO je v HBO Max k dispozícii po ich premiére na HBO. Priame prenosy a podujatia HBO potrebujú určitý čas na prípravu na streamovanie cez HBO Max. Takýto obsah je zvyčajne k dispozícii do 24 hodín od pôvodného vysielania.

Čo je Max Originals?

Max Originals sú originálne seriály a filmy vyrobené pre HBO Max. Ak chcete prezerať produkciu Max Originals, otvorte ponuku Prehliadať a vyberte možnosť Originals. Môžete tiež vybrať ikonu Hľadať (lupa) a zadať „Max Originals“.

Môžem pozerať programy, keď som offline?

Áno, programy a filmy si môžete stiahnuť a pozrieť si ich neskôr, keď ste offline. Takto môžete pozerať HBO Max, aj keď nemáte pripojenie k sieti. Môžete si stiahnuť takmer všetko. Ďalšie informácie nájdete v časti Stiahnite si programy a filmy.

Ako nájdem programy a filmy zo svojej krajiny a z iných krajín?

Ak chcete zobraziť programy a filmy zo svojej krajiny, otvorte ponuku Prechádzať a potom vyberte možnosť Lokálna produkcia.

Ak chcete zobraziť programy a filmy z iných krajín, otvorte ponuku Prezerať a vyberte možnosť Zahraničné. Žáner Zahraničné zahŕňa tituly z iných krajín vrátane uznávaných originálnych seriálov z HBO Latin America, HBO Asia a HBO North America.

Prečo nie je program alebo film k dispozícii?

Niektoré filmy a programy sú k dispozícii len na určitý čas. Naším cieľom je poskytovať čo najširšiu ponuku. Preto budeme aj naďalej na HBO Max prinášať programy vysokej kvality.

Ak epizóda seriálu nie je k dispozícii, pozrite si časť Chýbajúca epizóda na HBO Max.

Ponúka HBO Max detské programy a filmy?

Áno. Ak chcete vidieť ponuku pre deti, prejdite na sekciu Rodinné alebo v aplikácii HBO Max otvorte ponuku Prezerať a zvoľte Rodinné. V časti Rodinné môžete prezerať podľa vekových skupín (2 – 5 rokov, 6 – 9 rokov, 10 – 12 rokov a 13+ rokov), Práve pridané, Animované alebo Podľa postavičiek.

Môžete si tiež vytvoriť až 5 profilov vrátane detských profilov s rodičovskou kontrolou, ktorá obmedzuje, aký obsah môže dieťa pozerať. Viac informácií nájdete v časti Detské profily a rodičovská kontrola.

Ako sa hodnotia programy a filmy?

Hodnotenie poskytuje informácie o vekovej primeranosti epizód a filmov na HBO Max. Vekové odporúčanie pre danú epizódu alebo film sa zobrazí:

  • Na stránke s podrobnosťami o epizóde alebo filme.
  • V ľavom hornom rohu pri prvom spustení prehrávania epizódy alebo filmu.

Ak chcete obmedziť, ktoré programy a filmy môže vaše dieťa pozerať, pozrite si časť Detské profily a rodičovská kontrola.

Môžem si zakúpiť jednorazové pozeranie programu?

Nie. HBO Max v súčasnosti neponúka jednorazové pozeranie programov alebo udalostí.